2014/2015

SKŁAD RADY UCZELNIANEJ SAMORZĄDU STUDENCKIEGO


 


Marcin Szymczuk  Przewodniczący RUSS  602 441 488 szymczukmm@gmail.com


Joanna Inglot Wiceprzewodniczący ds. Prawnych i Administracji 793 247 350 asiainglot@gmail.com


Kamila Pawłowska Wiceprzewodniczący ds. Finansowych i Sponsoringu 513 105 827 kkamilapawlowska@gmail.com


Szymon Łukasiewicz Wiceprzewodniczący ds. Socjalnych 607 260 918 szymek.lukasiewicz@gmail.com


Karolina Krocz Wiceprzewodniczący ds. Kultury 514 998 056 kroczkarolina21@gmail.com


Damian Kapusta Wiceprzewodniczący ds.  Mediów i Marketingu 663 941 696 damian.kapusta93@gmail.com


Katarzyna Piasek Wiceprzewodniczący ds. Sportu i Turystyki 604 397 764 katarzyna_piasek@wp.pl


Kamila Nitek Kierownik Sekretariatu 721 073 091 kamillanitek@wp.pl


Magdalena Ćwirta Koordynator ds. Akcji Charytatywnych 515 243 567 magdacwirta@gmail.com


Joanna Chwedczuk Koordynator ds. Prawnych i Administracji 514 071 427 joanna.chwedczuk35@gmail.com


Marcin Letkiewicz Koordynator ds. Finansowych i Sponsoring 530 620 332 marcin.letkiewicz92@gmail.com


Marta Adamczyk Koordynator ds. Finansowych i Sponsoringu 783 555 603 adamczykk.marta@gmail.com


Artur Żurowski Koordynator ds. Logistyki 536 547 395 artur.zurowski@interia.eu


Justyna Koziarska Koordynator ds. Kultury  883 478 808 justyna.koziarska@onet.com.pl


Paulina Milaniuk Koordynator ds. Sportu i Turystyki 515 503 950 paulina.milaniuk@gmail.com