2015/2016

             


SKŁAD RADY UCZELNIANEJ SAMORZĄDU STUDENCKIEGO 2015/2016


 


 


SEMESTR LETNI 2015/2016


Marcin Szymczuk  Przewodniczący RUSS  602 441 488 szymczukmm@gmail.com


Damian Kapusta Wiceprzewodniczący ds. Prawnych i Administracji 663 941 696 damian.kapusta93@gmail.com


Paulina Milaniuk Wiceprzewodnicząca ds. Finansowych i Sponsoringu 515 503 950 paulina.milaniuk@gmail.com


Marcin Letkiewicz Wiceprzewodniczący ds. Socjalnych 530 620 332 marcin.letkiewicz92@gmail.com


Kamila Pawłowska Wiceprzewodnicząca ds. Kultury 513 105 827 kkamilapawlowska@gmail.com


Michał Dzieciuch Wiceprzewodniczący ds. Mediów i Marketingu 883 830 199 michal.dzieciuch1@gmail.com


Katarzyna Piasek Wiceprzewodniczący ds. Sportu i Turystyki 604 397 764 katarzyna_piasek@wp.pl


Justyna Bochnak Kierownik Sekretariatu


Joanna Chwedczuk Koordynator ds. Prawnych i Administracji 531 643 813 joanna.chwedczuk35@gmail.com


Małgorzata Zarek Koordynator ds. Finansowych i Sponsoringu 795 172 508


Joanna Cieślikowska Koordynator ds. Akcji Charytatywnych 667 533 890


Magdalena Ćwirta Koordynator ds. Kultury 515 243 567 magdacwirta@gmail.com


Adam Sędkowski Koordynator ds. Mediów i Marketingu 889 010 136


Artur Żurowski Koordynator ds. Logistyki 536 547 395  artur.zurowski@interia.eu


Konrad Grzesiuk Koordynator ds. Sportu i Turystyki 726 990 277


 


SEMESTR ZIMOWY 2015/2016


Marcin Szymczuk  Przewodniczący RUSS  602 441 488 szymczukmm@gmail.com


Joanna Inglot Wiceprzewodnicząca ds. Prawnych i Administracji 793 247 350 asiainglot@gmail.com


Justyna Koziarska Wiceprzewodnicząca ds. Finansowych i Sponsoringu 883 478 808 justyna.koziarska@onet.com.pl


Marcin Letkiewicz Wiceprzewodniczący ds. Socjalnych 530 620 332 marcin.letkiewicz92@gmail.com


Kamila Pawłowska Wiceprzewodnicząca ds. Kultury 513 105 827 kkamilapawlowska@gmail.com


Damian Kapusta Wiceprzewodniczący ds.  Mediów i Marketingu 663 941 696 damian.kapusta93@gmail.com


Katarzyna Piasek Wiceprzewodnicząca ds. Sportu i Turystyki 604 397 764 katarzyna_piasek@wp.pl


Kamila Nitek Kierownik Sekretariatu 721 073 091 kamillanitek@wp.pl 


Joanna Chwedczuk Koordynator ds. Prawnych i Administracji 531 643 813 joanna.chwedczuk35@gmail.com


Marta Adamczyk Koordynator ds. Finansowych i Sponsoringu 783 555 603 adamczykk.marta@gmail.com


Joanna Cieślikowska Koordynator ds. Akcji Charytatywnych 667 533 890


Magdalena Ćwirta Koordynator ds. Kultury  515 243 567 magdacwirta@gmail.com


Michał Dzieciuch Koordynator ds. Mediów i Marketingu   883 830 199  michal.dzieciuch1@gmail.com


Artur Żurowski Koordynator ds. Logistyki 536 547 395 artur.zurowski@interia.eu


Paulina Milaniuk Koordynator ds. Sportu i Turystyki 515 503 950 paulina.milaniuk@gmail.com