2017/2018

 


 


SKŁAD RADY UCZELNIANEJ SAMORZĄDU STUDENCKIEGO


 


Damian Kapusta    Przewodniczący RUSS    663  941  696    damian.kapusta93@gmail.com


Michał Dzieciuch    Wiceprzewodniczący ds. Prawnych i Administracji    883  830  199      michal.dzieciuch1@gmail.com


Łukasz Wiater Wiceprzewodniczący ds. Finansów i Sponsoringu 609  454  411    mores156@gmail.com  


Dominika Broda  Wiceprzewodnicząca ds. Kultury    530  113  163    dominika.xo1996@gmail.com


Justyna Bochnak Wiceprzewodnicząca ds. Sportu i Turystyki    530  554  252     just.bochnak@gmail.com


Sylwia Paprocka Wiceprzewodnicząca  ds. Socjalnych    783  786  568    sylwia.paprocka1@gmail.com


Sylwester Walczak  Wiceprzewodniczący ds. Mediów i Marketingu   725  109  362    sylwekwalczak@o2.pl


Katarzyna Piasek Koordynator ds.  Sportu i Turystyki    604  397  764 katarzyna_piasek@wp.pl


Jakub Frasek Koordynator ds. Logistyki      781  756  186      jakub.frasek@wp.pl


Marcin Mioduszewski Koordynator ds. Mediów i Marketingu    664 435 157    m.mioduszewski@o2.pl


Mateusz Jarmuł Koordynator ds. Akcji Charytatywnych    500  655  783        mat.jarmul@gmail.com


Joanna Chwedczuk Koordynator ds. Prawnych i Administracji     531 643 813    joanna.chwedczuk35@gmail.com


Kalina M. Szymańska  Kierownik Sekretariatu     609 009 705    szymanska.kalina@gmail.com


sklad